Kdo jsme

Prožijte dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst Krušných hor, čerstvě zapsaném na seznam památek UNESCO.

Nabízíme Vám ubytování v naší apartmánové vile. Jsme malá rodinná firma, rádi lyžujeme a jezdíme na kolech. Dlouho nás mrzelo, že se musíme za opravdovým lyžováním trmácet dlouhé hodiny do Alp. Pak jsme objevili horské město Jáchymov a jeho výborné napojení na skiareál Klínovec. Nová Jáchymovská sjezdovka snese svými parametry srovnání s leckterou alpskou. Shodou šťastných náhod jsme v Jáchymově objevili původní secesní vilu z roku 1912, kterou jsme v letech 2018-19 kompletně zrekonstruovali. Je zasazená do jihozápadního svahu na okraji klidné lázeňské zóny města, které je právem považováno za bránu do západní části Krušných hor.

Samotný objekt nabízí nadstandardní ubytování v deseti apartmánech s dispozicí od 1+kk do 4+kk. Každý apartmán je vybaven minimálně jednou koupelnou s toaletou, kompletně zařízenou kuchyňskou linkou, vysokorychlostním WiFi připojením zdarma, satelitní a smart TV. Většina apartmánů také nabízí nádherný výhled do jáchymovského údolí. V objektu lze využít samostatnou společenskou místnost. Zázemí s lyžárnou a kolárnou je samozřejmostí. Bezplatné, soukromé parkoviště, s omezenou kapacitou, se nachází přímo před domem.

Město Jáchymov, které bylo v červenci 2019, spolu s dalšími hornickými regiony v Krušných horách a Sasku, zapsáno na seznam památek UNESCO, vybízí všechny milovníky přírody ke sportovním aktivitám. V létě je to cyklistika a turistika, v zimě lyžování všeho druhu a pro opravdové turisty „borce“ pak zimní výšlapy na sněžnicích. Úžasným zážitkem je také poznávání bohaté historie Jáchymova.

Naše webové stránky jsou koncipovány tak, abyste se na nich dozvěděli všechny potřebné informace k Vašemu pobytu.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.